Alabama

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Alabama parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Alabama.

Alabama ribojasi į šiaurę su Tenesiu, į pietus nuo Floridos ir Meksikos įlankos, į vakarus su Misisipi ir į rytus su Gruzija.

2018 m. Nekilnojamojo turto rinka buvo pelningas visoje šalyje. Dauguma valstybių skatino geresnę ekonomiką ir didesnį darbo užmokestį.

Birmingeme yra geriausia vieta įsigyti Alabama parduodamą turtą. Birmingemo miestas yra didingų Appalachų kalnų papėdėje. Tai yra labiausiai apgyvendintas miestas Jeffersono valstijos valstijoje ir apskrityje.

Tai buvo vienintelis pasaulyje miestas, turintis tris elementus, reikalingus plienui gaminti - tai kalkakmenis, anglis ir geležies rūdos. Per pastaruosius 40 metų Birmingemas tapo svarbiu šiandieninių pagrindinių pramonės šakų centru, tokiu kaip statybos, paslaugų bankai, leidyba ir medicininiai tyrimai. Nenuostabu, kad miestas uždirbo magiškojo miesto pavadinimą.

Birmingeme yra geriausia vieta gyventi Alabamos valstijoje, ir tai yra labai gera vieta įsigyti Alabama parduodamą turtą. Jis turi gyvybingą miesto centrą, augančius bendruomenės ir pasaulinio lygio restoranus, kurie siūlo išskirtinius valgius vietos gyventojams ir turistams.

Jei vis dar ieškote žemos rizikos ir stabilios nekilnojamojo turto rinkos. Dauguma parduodamų Alabamos objektų yra nuo 80,000 iki 100,000 dolerių.

Šis kainų diapazonas yra populiari vieta investuotojams, turintiems visą patirtį. Jei norite įsigyti nekilnojamąjį turtą Birmingeme.

Montgomery nekilnojamojo turto rinka yra viena iš geriausių Jungtinėse Amerikos Valstijose. Miestas turi nedidelį nedarbo lygį. Tai yra nuomos apgyvendinimas. Gyvenimo kaina yra 5% mažesnė nei JAV vidurkis. Montgomery nekilnojamojo turto rinkos tendencijos rodo, kad kasmet vidutiniškai 3 proc. Padidėja vidutinė pardavimo kaina ir 3 proc. Vidutinės nuomos kainos per mėnesį. Montgomery nekilnojamojo turto rinkos tendencijos yra 3% padidėjęs medianų namų pardavimas praėjusiais metais.

Vieno šeimos namai yra labiausiai paplitęs Montgomery nekilnojamojo turto rinkoje būdingas būsto tipas, kuris sudaro 69,62% miesto būsto vienetų. "Montgomery" nekilnojamojo turto rinkoje yra daugybė namų tipų (18,06 proc.), Dvipusio tipo apartamentai, apartamentai ar kitos mažos būstinės (7,00 proc.) Ir keli rūsiniai namai bei kiti atvejai priedai (3,12%).

Vidutinė Alabamoje parduodamo turto kaina yra šiek tiek daugiau nei 83 000 USD. Tai reiškia, kad galite gauti mažiausiai laiko.

Namų kainos šiuo metu yra nepakitę, taigi jūs negalėsite vertinti didelės vertės, tačiau nesijaudinkite dėl to, kad jūsų kito įsigijimo kaina bus 10% didesnė. Montgomery Alabamos nekilnojamasis turtas šiandien yra sandoris, o turto vertės, greičiausiai, išliks stabilios.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 13625

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Alabama, Mobile, Mobile, 12041 West Oak Court

206,922.50EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

2200 m²
3 miegamieji 2 vonios, pageidautina vakarus Mobilus. Titulinis Pietų Alabamos universiteto. Daug papildomų, įskaitant kampe aikštelė, 2 automobilių ga...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB